Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poštovné ZDARMA, doprava, platba

8. 4. 2014

Pokud pročítáte tuto sekci, zřejmě jste si již svůj „nebeský šperk“ vybrali nebo o tom uvažujete. Obojí mě velmi těší a připojuji níže několik podstatných informací. Některé z nich jsou zmíněny také v Obchodních podmínkách, mimochodem, možná by bylo dobré na ně mrknout. Obchodní podmínky najdete vždy mimo jiné i jako součást potvrzovacího e-mailu Vaší objednávky.

 

DOPRAVA

Pro dodání objednaného zboží využívám zásilkové služby České pošty. Zboží Vám přijde zpravidla do 5ti dnů domů, pokud by to mělo trvat déle, třeba z důvodu, že Vámi vybrané zboží není na skladě, vždy Vás na to upozorním a na čase dodání se domluvíme. Když Vás přepravní služba nezastihne doma, můžete si zásilku vyzvednout na pobočce České pošty. Mám dobré zkušenosti s Českou poštou, že po telefonické domluvě Vám zásilku opakovaně doručí na adresu, kterou udáte (domů, do práce) a bez poplatku (na lístku ve své schránce byste měli najít tlf číslo).

Pokud jste z Brna nebo blízkého okolí, třeba se Vám bude chtít vyzvednout si zboží osobně na adrese Botanická 37, Brno. Osobní odběr je samozřejmě zdarma, ale vyzvednutí bude možné vždy jen po předchozí individuální domluvě a v dohodnutém čase.

 

PLATBA

Jak je uvedeno v Obchodních podmínkách, objednávku je možné uhradit třemi způsoby:

  • bezhotovostně a předem na účet, č.ú.: 107-7389450297/0100
  • na dobírku při převzetí zboží od přepravce;
  • osobní odběr zdarma je možný na adrese Botanická 37, Brno nebo dle dohody.

 

POŠTOVNÉ

Při objednávce v celkové hodnotě 1.000,- Kč a výše poštovné zdarma! (platí při platbě předem na účet)

Snažím se o co nejnižší poštovné, ale samozřejmě ne na úkor bezpečnosti šperků. Dále neúčtuji balné, a proto si můžete koupit třeba náušničky za 115,- korun a nemusíte platit poštovné takřka ve stejné výši.

 

Objednávky posílám doporučeně a ve „vlastních bublinkách“, tím pádem platíte pouze 49,- Kč - při platbě předem na účet (na dobírku 99,- Kč).

 

Zásilky větších rozměrů a cennějšího obsahu zasílám "cenným balíkem" - 120,- Kč (zkontaktuji Vás, pokud se to bude týkat Vaší zásilky).

 

Prosím Vás, abyste byli pozorní při přebírání Vaší zásilky - hodně pomačkaná či poničená obálka přímo vybízí k tomu, aby nebyla přijata!!! Předejdete tak případným sporům při reklamaci zboží, které bylo poničeno při přepravě. V takovém případě si od zásilkové služby vyžádejte a vyplňte "Protokol o poškození balíku" a kontaktujte mě, prosím.