Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kniha ROZVZPOMÍNÁNÍ

   

dscf7627.jpg   "Nič tak krásneho a priamo do srdca zasahujuce som v dlhej dobe nečítala. Začali mi tiect slzy a prešlo mnou liečenie srdiečka a ako keby som sa začala navracat k svojej pravej podstate".

Marianna 

 

"Děkuji za božské připomenutí...slovo, kterým vyjadřuji vše je...DĚKUJI...

Laďka

 

 

"Moc ráda čtu tato moudrá slova, seslaná  přímo z nebe vždy v okamžiku, kdy si potřebuji připomenout to podstatné a důležité."

Sophie

www.tarotovesebepoznavani.cz

 

"Keď som sa pozrel do tejto knihy, niečo krásne sa odohralo vo mne.  Každé písmeno, slovo rezonovalo so mnou. Táto kniha sa prihovorila k mojej duši."

Janko

www.gaia2010.sk

 

 

Úvodní slovo

 

"Sedíš tady, posloucháš každé slovo. Hltáš pravdy, které se jeví být příliš krásné, než aby byly pravdami, a přitom už teď od nich nemůžeš odejít. Ne proto, že by snad slibovaly falešné slasti, život v iluzi a říkaly, že vše bude dobré bez tvé práce a přičinění. Ale proto, že se v tobě začíná rozprostírat mír. Takový, který je nezaměnitelný, který už dlouho hledáš a po kterém všichni toužíme, klid, který nemá nic společného s falešným ukolébáním založeném na třpytivých slibech. Cítíš, že toto by mohlo být ono. Stále ještě nemůžeš úplně uvěřit, ale už také nemůžeš odejít. Pak by si pocítil veliký neklid, který vychází z tvé Duše, která volá a křičí na tebe, aby ses nebál jít touto cestou. Protože ona vždy ví, který směr je ten pravý, a když najdeš způsob, jak ji slyšet, nesejdeš."

          "Ale přesto, jak víš, že máš pravdu? Jaký máš důkaz?"

"Nevím, ty se rozhodni, jestli to, co slyšíš, je Pravda. Proč ti to mám já dokazovat?"

          "Abych tě poslouchal."

"Takže mám vlastně udělat tvoji práci. Udělám pro tebe něco lepšího. Nechám rozhodnutí na tobě. Ale buď opatrný, protože budeš žít následky.

Co když nemám pravdu a ty mi uvěříš? Necháš se jen zmátnout bláznem s bujnou fantazií. A co když říkám pravdu a ty mi neuvěříš? Připravíš se o možnost ji poznat.

Proto přistupuj k dalším stránkám obezřetně – zůstaň věren svým názorům a zkušenostem, postojům a přesvědčením. Ale buď také odvážný – odvaha a síla ti dovolí vyjít ze zažitých tradic a překonat předsudky. Umožní ti následovat nové myšlenky, nezaleknout se jejich velikosti a vydat se na cestu prozření a poznání, jakkoli se to vymyká veškeré realitě, ve které si doposud žil.

Odvaha a síla ti dovolí uslyšet radostné volání tvé Duše, jakkoli si doposud pochyboval, že ji máš."

 

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje i s aktivními odkazy.

 

Kniha ROZVZPOMÍNÁNÍ má 153 stran a pevnou vazbu.

Můžete ji objednat přes e-mail nebeskesperky@seznam.cz.

Cena 285,- Kč.

 

Tak přeji hluboké rozvzpomínání nám všem! Čím více vědoměji tuto úžasnou a poutavou Hru zvanou Život budeme hrát, tím více nás bude těšit. A čím lépe budeme vědět, jak se hraje, tím více pokladů budeme nacházet. Až si jednoho dne sami rozvzpomeneme, kam jsme ukryli ten poklad největší.

 

S láskou,

Helena N.